| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Sunt împreună cu iubitul meu de aproape 11 luni, iar acum urmează să meargă la vreo 3 nunti singur, pe mine nu m-a invitat să merg cu el. Ar trebui sa-mi dea de gândit? Exista posibilitatea să-i fie rușine cu mine? Ar trebui sa vorbesc cu el?

2 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Cred că ești bătută în cap, teoretic el te scuipă in fata și tu accepți asta
Ar trebui să-l bagi in mă-sa de dobitoc și să cauți unul care se roagă el de tine sa ieșiți împreună peste tot
Adică de ce naiba stai cu un om care preferă să meargă singur decât cu iubita lui, clar că omul își caută alte gagici și tu să fi proasta de rezervă

| Loft a răspuns:

Vorbeste cu el, spune-i ca doresti sa mergi impreuna cu el si ofera-te sa achiti jumatate din cinste.