| anonimanonim17381 a întrebat:

Salut. Pot spune că am facut o mica prostie pe lângă chestiile pe care le fac eu deobcei. I-am trimis vreo 20 de mesaje lui bongo având 3€ pe cartela, dar tariful este de 1.5€ sms.
Mi-a spus o prietena ca o sa imi vina acasa o factura sa plătesc. Am calculat si am de platit aproape 30€.E posibil sa ceva? Tin sa mentionez ca am cartela. Nu am abonament la nimic.Si daca vine de unde fac eu rost de bani? O sa am si un scandal mare cu mama

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu ai abonament ce factura sa iti vina?