| mmalaia14 a întrebat:

Daca am abonament la Digi si am mesaje nelimitate iar eu i-am trimis mesaj lui Bongo ma va taxa? Va rog!

Răspuns Câştigător
| smihai23 a răspuns:

Păi, dacă nu mă înșel, Bingo cere 1€ și ceva (nu știu sigur, tu stii), deci e irelevant că ai minute nelimitate pe cartelă atât timp cât ție iti ia bani. In acest caz, da te taxează.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, logic, costul ala se aplica oricate mesaje in ce retele oi avea tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e noua taxa pe prostie din 2018? Raspuns corect: Bongo!
Da, ai fost taxat.

| Alina3574i a răspuns:

Da te taxează. Nu intra in sms-urile alea