| anamaria44 a întrebat:

Am tableta Huawei smart tab de la Vodafone cu internet pe cartela ei...stie cineva daca an dat mesaj la bongo, o sa ia netul de pe cartela tabletei sau o sa vina la factura

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Daca ai abonament si nu e "limitat" la sms-uri taxabile si alte chestii, o sa iti ia din abonament, o sa vina pe factura. Vezi ca-i "recurent", sa dai cancel ca o sa-ti tot vina mesaje sau o sa platesti pentru fiecare mesaj dat.