| WolfGirl a întrebat:

Stiti cumva daca se gasesc ceva slujbe de vara pentru copii de 14 ani prin Brasov?

Răspuns Câştigător
| MidnightSun a răspuns:

Nu sunt din Brasov, dar ar trebui sa poti imparti fluturasi de la diverse firme/magazine. Poti prezenta produse cosmetice (Avon/oriflame/infinity etc.). POti lucra ca ajutor de bucatar, ajutor de babysiter, la un centru de joaca pentru copii. Cel putin astea se gasesc la mine in oras(un oras muult mai mic fata de Brasov.big grin) Succes!>big grin