| sophieLY a întrebat:

Ce slujbe de vara as putea sa imi gasesc? Am 15 ani.

Răspuns Câştigător
| faringosept a răspuns:

Daca ai 15 ani, eu zic sa te bucuri de vacanta facand orice altceva. O sa ai timp sa muncesti toata viata de voie-de nevoie.

10 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Lucreaza la o terasa

| blaablaablaaa a răspuns:

Buna, singuru "job" pe care l-ai putea face la varsta ta este sa imparti pliante.

| BencheaAdelin a răspuns:

De la anul va fi introdusa lege in care la 15 te vei putea angaja asa ca asteapta un an ca la 16 poti sa te angajezi

| amorezul17 a răspuns:

Incearca la Biserica.

| sophieLY explică (pentru amorezul17):

Am incercat, dar stilul calugaritelor era prea sexy pentru mine. Caut ceva mai cuminte, if you know what i mean.

| amorezul17 a răspuns:

Incearca la ajutor de bucatar... castigi bine.

| Andrey02 a răspuns:

Chelnerita poate. depinde de om si de picoare

| Andrey02 a răspuns:

Succes

| axelken a răspuns:

Lucrează la o spălătorie auto big grin

Întrebări recente