| 1ThE1b3sT1boYs1 a întrebat:

Salut sunt baiat, mai am o luna pana la 15 ani si as vrea sa stiu cum as putea sa ma mai dezvolt adica sa ma inalt, sa mai pun cateva kg... am 1.69 si 55 kg? cred ca e cam putin pentru varsta mea nu? haideti cu niste sugestii dau funtitzaaahee hee

Răspuns Câştigător
| dulcykaLy a răspuns:

Eu cred ca e ok. dar daca vr sa te innalti, fa basket, sau innot. sau ambele. happy efect garantat

1 răspuns:
| Piiink a răspuns:

Nu ai nici o problema la inaltime dar daca vrei sa te inaltii fa handbal big grin te inalta te fake cat casawinking laughing si mai ingrasate putiin nu crezi ca e cam putin la 1.70 55 de kg mai alex pentru un baiat? raised eyebrows