| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Sunt putin confuza si as vrea pareri. Am 17 ani, proaspat impliniti. Vorbesc cu un baiat de 14 ani si jumatate. Cam de o luna jumate vorbim in fiecare zi, si la telefon si pe facebook, ne-am si vazut de cateva ori. El nu arata deloc a 14 ani, e inalt, bine facut, are si un abdomen big grin si gandeste matur pentru varsta lui, cel putin pe mine ma uimeste, e tupeist, dezghetat si un pic smecheras.
Incepe sa imi devina drag, poate din cauza ca vorbim mereu. Aici e nelamurirea mea. Ce sa fac? Nu vreau o relatie fiindca oricat ar parea de matur, tot nu cred ca e el de relatii big grin Si nu o sa tina. El stie ca mi-e drag, si stiu ca si eu ii sunt draga.
Ma tot gandesc ca sunt 3 ani diferenta. Am crescut stiind ca nu conteaza varsta, mama fiind mai mare ca tata.
Fizic nu se vede deloc ca sunt mai mare ca el. Cine nu ma cunoaste, nu imi da mai mult de 15 ani. Am 1, 65 inaltime, el e mult mai inalt, de`abia ii ajung pana la nas laughing
Ce as putea sa fac? Parca nu ma mai pot abtine sa fim doar prieteni.

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Diferenta nu e mare dar totusi el chiar daca arata mai matur sa nu uitam ca are 14 ani si nu stiu ce relatie poate fi aia, ramaneti prieteni, asa e mai bine

| h3r a răspuns:

Având în vedere că sunteți pe aceeași minte, nu-i problemă.

| Cristiann25 a răspuns (pentru h3r):

Maxima asta!

| h3r a răspuns (pentru Cristiann25):

Zi tu dacă nu!

:*

| Cristiann25 a răspuns (pentru h3r):

Pai normal.Nici eu nu puteam da un raspuns mai bun pentru ca dorm pe mine la ora asta si am intrat doar 5 minute sa vad ce mai e.Noapte buna! Te pup!

| h3r a răspuns (pentru Cristiann25):

Somnic pufos!

| Miky1 a răspuns:

In timp o sa observi diferenta.Barbatul,trebuie sa fie cu minim 2 ani mai mare, probabil esti si tu mai copilaroasa.Nu toata treaba sta in smecherie, asta nu dovedeste maturitate.

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Cauta-ti un prieten de varsta ta sau mai mare altfel o sa ai o mare dezamagire.

| Larisa211 a răspuns:

Daca va intelegeti bine si va potriviti. eu nu vad problema! il placi, te place = relatie!

| ImLost a răspuns:

Dai pasarica.

| xYumex a răspuns:

Impreuna!