| Perverse a întrebat:

Sunt clasa a 8a in bucuresti si nu stiu la ce liceu sa merg am media 5-8 7,56. Si as vrea sa intru la liceul iuliu maniu sau marin preda. Vrea sa-mi spuneti in ce cariera pot promova la urmatoarele profile: Alimentatie si turism, stinte sociale, mate info. Mentionez ca nu stiu cam deloc matematica si nici nu-mi place. Dar in schimb stiu sa fac multe pe calculatorhappy

2 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Ce stii tu mai exact sa faci pe calculator?

| Perverse explică:

De exemplu instalarea windowsului+toate kiturile pentru o functionare perfecta a pc ului///Intretinerea unui forum///devirusarea unuia ...mai multe