| AlexandruDaniel568 a întrebat:

Salut.Sunt in clasa a10a profilul mate-info intensiv.Pe clasa a11 se da simularea aceea pentru bac.Mai ai varianta sa dai la o materie la alegere intre fizica,info, biologie si chimie sau dai obligatoriu la informatica?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti la profil mate-info, este obligatoriu sa dai la mate si info.
Ce treaba are biologia cu profilul tau?

| Andreeush a răspuns:

Da. La bac e obligatoriu informatica.

| AlexandruDaniel568 explică (pentru Andreeush):

Visezi? Poti sa iti alegi la bac.Ma refer pe a11a dai la 2 sau la 3 materii?

| Nirvanaaa a răspuns:

Salutare! Simularea la clasa a XI-a presupune proba scrisa la limba romana si matematica.Nu iti face griji pentru a treia materie.Este doar pentru clasa a XII-a(iti zic din proprie experienta-am dat anul trecut).Mai e pana atunci happy.