| Nope23 a întrebat:

Am trecut in clasa a noua, profilul mate-info bilingv. Puteti sa imi spuneti ce ne vor preda profesorii la biologie, chimie, informatica, fizica?

Răspuns Câştigător
| Roxannaa19 a răspuns:

Buna! La biologie pe semestrul I o sa va predea genetica si pe semestrul II regnurile. La chimie o sa faceti o recapitulare in mare parte, cu putine lucrui noi. La informatica o sa incepeti programarea pe semestrul II cred, acum depinde de profesor. si la fizica optica si mecanica. Bafta

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Uită-te pe edu.ro la secțiunea clasa 9-a și vei vedea ce ți se va preda.