| trocki1238238409238409 a întrebat:

Salut! Sunt la facultatea de mecanica, sectia mecatronica si robotica si multe materii nu imi plac, nu sunt atras si ma tem ca dupa ce termin facultatea, o sa ajung un simplu mecanic ce as fi putut ajunge si fara facultate. Ma gandesc sa ma las de facultatea asta. As fi mers la AC sau ceva care m-ar fi ajutat mai mult și care mi-ar fi plăcut mult mai mult. Ce imi recomandati?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"As fi mers la AC sau ceva care m-ar fi ajutat mai mult...Ce imi recomandati?"

gândul tău de ce nu l-ai pune in practică?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu vei fi un simplu mecanic.