| Λnonymous a întrebat:

am 450 ron si vreau sa imi cumpar un telefon. m-am gandit la un Samsung S7580 Trend Plus.
merita cumparat? de ce? sau sa mai strang bani si sa mai astept? astept raspunsuri. big grin

3 răspunsuri:
| ThinkDifferent a răspuns:

Eu as zice sa mai strângi bani fiindcă ai putea sa iei altul mai bun. Dacă nu poți sa iei acel telefon fiindcă e destul de bun. E rapid are camera Bună are un aspect ok. etc.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Parerea mea e ca nu merita...mai bine mai strangi 180 de lei si iti ie LG L70 happy
Bafta!winking

| StalkerSoul a răspuns:

Pfff. mai asteapta.