| cata95 a întrebat:

am o intrebare, am iesit de ceva vreme cu o tipa si mi-a zis la sfarsitul intalnirii ca sunt prea timid si ca nu is destul de activ in conversatie.
Eram in parc pe o banca si am incercat sa o sarut si s-a ferit putin a zis ca ea vrea sa fie ceva special.
Ne-am mai dat o intalnire si a zis ca spera sa fiu mai activ tura viitoare.
Cum as putea sa o cuceresc?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai daca ei i se pare ca esti plictisitor si nu aveti despre ce vorbi o sa isi gaseasca pe altul. Nu cred ca ai cum sa iti schimbi caracterul, mai bine cauta si tu o fata cu care sa te simti in largul tau si sa nu trebuiasca sa iti puna conditii.

| mgtow a răspuns:

Aia pare sa umble dupa bani si/sau cioflingari apoi apare pe antena 1 fara maini pentru ca iubi le.a taiat cu drujba. Asa sa-i zici ca va avea viitorul daca e cu mofturi ieftine

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu sunteți pe aceeași lungime de undă nu prea ai ce face.
Nu vă potriviți.

| CosminCD a răspuns:

Sfaturile de „agățat" merg câteodată. Însă contează ca ei să-i placă atitudinea ta și de tine, în general. Cucerește-o cu atitudinea ta pozitivă (cuvinte frumoase, discuții palpitante, mici surprize). Nu totul se rezumă la săruturi și pupici.

| Adry05 a răspuns:

Ti-a spus ca la prosti ce e in neregula si ce vrea de la tine, ce alte explicatii suplimentare mai vrei?