| Liviu321 a întrebat:

Salut TPU. Zilele acestea m-am despartit de o fata dupa o relatie de doar 3 zile.Eu am 19 ani, ea 15. In ciuda varstei are o nu e pitipoanca, se imbraca decent, vorbeste frumos si e foarte matura pentru varsta ei(mai putin cu aceasta alegere). Noi pana atunci vorbeam foarte mult pe Facebook, What`s cateva ore pe zi chiar. Dupa am fost impreuna si acum ne-am despartit. Inca mai vorbim la fel de mult. Ea s-a despartit de mine deoarece inca mai are sentimente pentru primul ei iubit. Noi 2 am avut doar o singura intalnire, i-am cuparat un trandafir si o cutie de bombaone si ne-am plimbat prin parc si nimic mai mult nici macar sarut doar tinut de mana in ciuda faptului ca am incercat si sa o sarut. Ideea e ca eu tin foarte mult la ea si alta prietena nu pot sa imi fac ca sa o uit deoarece nu-s cine stie ce frumusete. Spuneti-mi ce ar trebui sa fac ca sa o cuceresc? E ok daca comunic cu ea, sa o las doar pe ea sa ma bage in seama? Sa incerc sa o fac geloasa? Dati-mi un sfat cum as putea sa o cuceresc deoarece o iubesc foarte mult. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Se pare ca fata, in ciuda varstei ei, nu este prostuta, si nici nu a fost incantata de tine. Ghinion, nu este nicio rusine, dar se poate intampla oricui.