| Valentino46Rossi a întrebat:

Salut,TPU!
As vrea putin ajutor.
E cam jenant,dar nu am ce face.
Am incercat sa-mi sarut partenera,dar ea nu a avut un prim sarut si probabil e sfioasa. Practic,s-a cam ferit si m-am prins,deci nu am continuat.
As vrea sa-mi ziceti va rog in ce circumstante as putea sa fac acest lucru, ce trebuie sa fac inainte daca partenera nu "coopereaza".

Răspuns Câştigător
| FrumoasaTa a răspuns:

Da-i timp, atata tot! O sa fie si acest prim sarut al ei- cu tine. Ar trebui sa fii mandru ca vei fi primul care o saruta. Bafta!

13 răspunsuri:
| RedGuy a răspuns:

Ha ha... young love...

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Mai da-o dracul de treaba, zici ca e speriata de bombe, frate nu iti pierde timpul cu fete de genul asta, cautati una experimentata care stie cum sta treaba. e jalnic sa stai ca fraierul ca ea se pisa pe ea de frica cand incerci sa o saruti.

| Valentino46Rossi explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ma,si eu m-am gandit, dar o iubesc si ma iubeste...
Mai bine fac cum spune Mihai 1990. Si pe mine ma enerveaza, adica dracu de atata timp nu a a avut primul sarut laughing Prea fata de casa pentru mine, dar pur si simplu nu pot s-o las asa...

| RAY a răspuns:

Eu cred ca nu ca nu a vrut ca nu te vrea pe tine, aiurea sa stai dupa un sarut atata serios

| Valentino46Rossi explică (pentru RAY):

Stai calm... E evident ca ma iubeste.

| RAY a răspuns (pentru Valentino46Rossi):

Sigur ca da

| neutrino a răspuns:

Te-ai cam grabit, mai asteapta totusi...

| Valentino46Rossi explică (pentru neutrino):

Astept,dar in ce imprejurimi s-o fac? Adica..Nu mi s-a mai intamplat sa nu fi avut fata primul sarut. Cand o conduc acasa, cand ne uitam unul la altul, cand?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i timp...si va veni totul de la sine dar fa-o sa nu uite niciodata momentul

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Hmm, uite o alta parere, daca esti cu ea, nu se aplica chestia cu asteptatu` ca nu cred ca aveti 12-13 ani, intelegi, deci daca sunteti macar de ceva timp impreuna ar trebui sa vina si asta deci, niste circumstante, sa fiti singuri intr-un loc, dupa ce ati vorbit mult si chesti, i-ar intr-un moment cand sunteti concentrat unu la altu si aproape unu de altu` o saruti pur si simplu, daca stii sa faci treaba buna, nu te impinge singur va ramane un pic " masca " si va continua, lasandu-te pe tine ea nestiind intelegi, sau dandu-ma pe mine exemplu, la fel a fost si la mine voiam sa o pup/sarut pe buze, si am tot insistat dar ea " refuzandu-ma " asa in gluma adica imi intorcea obrazu` s-o pup pe obraz si chesti, la sfarsitu` unei intalniri, dupa ce eu numai incercam s-o pup pe buze, m-a pupat ea repede dar cateva secunde, deci morala ar fi sa mai incerci un pic, sa vada ca daca vrei ceva nu te dai patut asa de usor happy, iar daca tot nu merge te opresti, dar incearca prima varianta, o saruti cand sunteti doar voi doi, cand deja sunteti cu " fluturasi" in stomac, adica sa fiti deja molesiti stand impreuna, si odata cand se uita la tine o saruti, probabil nu te va respinge. Bafta!

| Valentino46Rossi explică (pentru Coarna_Mihai_1990):

Da,probabil... Am incercat cand "ma jucam cu ea"...
Mersiwinking

| addryanboss a răspuns:

Dar te-ai gandit ca poate nu te vrea pe tine?

| Valentino46Rossi explică (pentru addryanboss):

Din moment ce am pus intrebarea asta in puii mei, chiar crezi ca nu stiu cu cine sunt? Doamne...