| Razvan002 a întrebat:

am si eu o intrebare: sunt in clasa a-10-a la un liceu teoretic profil: matematica-informatica si sunt pasionat de Programare in Gaming si etc..infine dar problema mea este ca nu am fost atent la orele din generala si sunt cam afon la engleza nu stiu aproape nimic. exista ghiduri sau carti sa le cumpar daca e sa invat de la capat tot timpuri, vorbit etc..foarte bine?/dau funda cine imi recomanda ceva... plz

1 răspuns:
| WhiteLover a răspuns:

Normal ca sunt, cauta in librarii, la chioscurile de ziare, daca nu online.este engleza pentru incepatori, cu tot cu cd.vara-mea si-a luat germana de la librarii, o ajuta mult si cd pentru ca invata sa pronunte cuvintele.