| marianedu7 a întrebat:

as dori sa achizitionez un nou mobil pentru mine si vreau cateva recomandari. Am un buget de 900 ron pentru el si as dori sa aiba camere bune si o baterie care sa tina macar o zi, ca sistem de operare vreau sa fie Android. Funda happy

2 răspunsuri:
| AlexBrooK00 a răspuns:

J5 cam atâta cred ca costa și face poze destul de bine și bateria te tine.

| SilverPearl a răspuns:

Eu iti recomand Huawei P8 lite este cam 800 de lei, bateria tine o zi si ceva, are camera pe spate de 12 MP si pe fata are 5 MP
Sau Lenovo A 5000 care este in jur de 750 de lei are aceeasi rezolutie ca Huawei-ul dar bateria tine mult mai mult.Ambele functioneaza pe Android.