| CoRrUpT3D a întrebat:

Azi mi-am facut un server de cs 1.6.
Am pornit consola am trecut toate date dar cand intru in Counter Strike ma duc la find game si dau la foavorite add server trec numele serverului imi da eroare trec IPul si merge ma logez ca admin intru in cs tot.Dar am dat serverul asa am dat ipul si numele serverului uni prieten si lui nu-i merge nici cu IP ul nici cu numele serverului.
Am trecut in server.cfg sv_lag 0 am bagat filile setmaster
Dar csul l-am fact non-steam cu swd47-48!
PLZ HELP ME!
si daca se poate daca puteti sa-mi spuneti daca pot face sa ruleze serverul si cand am pc inchis adica sa nu fie consola aprinsa PLZ HELP ME!
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| 9Mike a răspuns:

Serverul nu poate rula pe un pc daca este inchis. Pentru asta exista firmele de hosting, ele iti "tin" serverul pentru o anumita suma de bani, depinzand de la firma la firma si de numarul de sloturi.

| CoRrUpT3D explică (pentru 9Mike):

Dar eu am pc deschis intrat in consola aia hlds.exe dar nimini nu poate sa intre in afara de mine si am facut tot si faza cu sv_lan 0