| klawdiw a întrebat:

Cum imi pot face un site ca asta:http://www.afacere-online.ro/.

1 răspuns:
| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Eu zic sa nu te apuci, am facut unul pentru tatal meu, si dupa ce am bagat toate datele site-ului, mi-a cerut nu stiu ce stampila si documente pentru a dovedi ca este o afacere adevarata, de fapt la noi era vorba de o Intreprindere Individuala, eu unul l-am facut pe afacereataonline.ro, si aici mi-a cerut CIF-ul...eu nu stiu sigur ce e, dar trebuie trimis prin mail sau fax, dar este gratis si numai bun pentru o afacere, cat de mica e ea