| BIOO a întrebat:

Salut TPU-isti! Cine a colaborat cu Marian Ion de la http://www.afacere-online.ro/Actualizare-Ghid? Doresc un raspuns rapid! Vreau sa stiu daca a castigat cineva colaborand cu el si daca este persoana serioasa? Ofer o funda, celui/celei care-mi raspund pe subiect!

Răspuns Câştigător
| yon3l a răspuns:

Cum adica sa colaborezi cu el? Acest site de tranding este un site in care investesti bani pentru a face tranzactii valutare acest Marian Ion doar te ajuta sa intelegi unele lucruri sau te indruma cum sa poti face cati mai multi bani de pe acel site dar banii ii faci tu nu el tu investesti daca stii in ce sa investesti intr-un anumit moment atunci obtii un profit iar can vei ajunge la o anumita suma vei putea extrage banii din contul tau deci tu daca ai un profit de 500$ si ai investit 100$ ATUNCI POTI EXTRAGE 100$ 200 379 CAT VREI TU si mai iti pastrezi ceva bani in cont pentru a investi la fel in alte monede sau petrol aur argint dar nu prea stiu daca pe forex se poate face tranzactii in aur petrol sau argint