| Maria84s a întrebat:

Ce parere aveti de acest site?
www.cosmetics-online.ro

Răspuns Câştigător
| Petri112 a răspuns:

Super tare pentru sora mea

5 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Are multe lucruri diversificate, dar nu imi inspira incredere.au "fata" de lucruri chinezesti de calitate inferioara.Acestea au multi coloranti si chimicale nocive pentru fata noastra(ma refer la cosmetice),nu spun ca si celelalte nu sunt,dar nu in aceeasi masurahappy
Mai bine,pretul sa fie mai mare, dar calitatea si durata produsului sa fie pe masura.
Ceea ce mi se par interesanti sunt buretii de par, cu care poti cu usurinta sa iti faci un coc, stam de ei, dar nu cedeam ca au aparut si la noi
Parerea mea.Mult succes!

| Maria84s explică (pentru ioana100):

Eu am comandat de la ei si am fost multumita, oricum majoritatea produselor noastre de pe piata sunt aduse din China, pana si cele de la Fraulin 38 sunt fabricate tot in China, de ce a ajuns cea mai mare tara exportatoare? deoarece au preturi mici si apoi firmele cumpara de la ei si isi pun niste preturi nesimtite.
Chiar saptamana trecuta am fost pe la Sehpora si m-am uitat la niste pensule make-up, care sunt excat ca cele comandate, la niste preturi nesimtite, enorm de mari, si care era diferenta, ca scria Sephora pe ele?

| Kasia a răspuns:

E ok.dar produsele sunt dubios de ieftine

| Kryss17 a răspuns:

Nu pare un site cu cosmetice de specialitate. si nici nu sunt de la o firma anume..deci sfatul meu este sa nu ai incredere

| LoveToSmileee a răspuns:

E destul de sweet happyDar cosmeticele sunt un pic cam copilaroase...laughingIn rest e ok!happy