| kent94 a întrebat:

sunt nou pe aici si vreau sa va cer parerea in legatura cu o afacere pe net. intr-o seara am dat de un site prin care mi se ofera sansa sa intru intr-o afacere. toate bune si frumoase pentru a intra in aceasta afacere trebuia sa cumpar un ghid care ma invata sa fac bani pe net. acest ghid costa 117 lei. am stat si m-am gandit dc sa nu incerc. pana acum nu am comandat ghidul pentru ca vreau si parerea altora adica daca a mai incercat cineva sau este decat o inselatorie. mersi! acesta este site-u http://www.afacere-online.ro/

Răspuns Câştigător
| bamse a răspuns:

Eu l-am cumparat. Iti da multe idei dar e mult de munca. Eu nu m-am apucat, dar macar mi-am scos din sistem ideea asta. Repet e munca nu 30 minute pe zi :)

http://twilighttours.blogspot.com. Asta e blogul meu. Am adresa de mail aici. COntacteaza-ma si iti dau eu cartea. In schimb, vreau sa-mi faci reclama blogului intre cunostintele tale, daca consideri ca blogul merita si iti place

2 răspunsuri:
| sebynyo a răspuns:

Cel mai profitabil loc de munca care prinde la romani deoarece nu trebuie sa faci nimic special doar dai niste clicuri si vin bani foarte simplu.Tot ce trebuie sa faci este sa te inregistrezi pe http://www.pay-bux.com/?ref=popsebi dupa care sa dai click pe reclamele de la ADVERTISMENTS.Pentru fiecare click dat pe o reclama primesti automant 0.25$ si in plus fata de asta pentru fiecare membru care se inregistreaza pe adresa ta de fiecare data cand el va da click pe o reclama primeste o.25$ dar si tu primesti tot 0.25$ doar ca da el click cu cati mai multi membri cu atat mai multi bani.INREGISTRATIVA ACUM DOAR PE http://www.pay-bux.com/?ref=popsebi

| unuoar3car3_9339 a răspuns:

Toate Siteurile astea sunt scam,adica cel care se ocupa cu administrarea lor are interes financiar din cumpararea ghidului. Daca ar fi inteligibil ce spune el acolo nu crezi ca ar practica metoda fara sa spuna cuiva, deci o mare pacaleala laughing, parerea mea poate alti gandesc altfel dar cam asta e privit logic.