| BlackHear7 a întrebat:

Curand trebuie sa plec din Anglia, iar eu am 2 telefoane cumparate la abonament, nu voi mai putea plati in continuare abonamentele, ce pot pati?
Ma intorc peste 6 luni.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fa o cerere de anulare a abonamentului si lasa la cineva sa-ti plateasca ultima factura. http://ithot.ro/......ie-mobila/
Nu conteaza la ce provider esti. Nu pot sa-ti faca nimic.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Scuze! Am gresit! Te vor pune sa platesti telefoanele la pret normal. N-am fost atent ca ai luat telefoane de la ei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa nu le poti plati daca le-ai luat?

Te vor bate la cap niste firme de recuperari si in final vei fi dat in judecata pentru recuperarea pagubei.

| corbulalbrosu a răspuns:

Din orice loc de pe planeta se poate executa plata intr-un anumit cont. Vei fi nevoita sa te interesezi de conturile lor pentru a putea onora plata abonamentelor.

| JenyDragutaLOVE123 a răspuns:

Nu se intampla nimic! Si eu am facut asa. O sa primesti facturi dar nimic. Crede-ma!

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru JenyDragutaLOVE123):

Ai rabdare...