| Dragonuvestic a întrebat:

Vreau sa fac un abonament in Anglia de vreo 4 telefoane mobile si sunt foarte curios daca dupa doua luni de cand sunt aici pot face asta si daca da, daca mi se poate intampla ceva dupa ce ma intorc in tara si nu le mai platesc?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca esti primul românaș cu furtișaguri din astea? Te gasesc ei si aici si pe urma noi restul romanilor cinstiți ne intrebam de ce englezii ne consideră hoti pe toti. Uite din cauza scursurile sociale ca tine...