| mtw123 a întrebat:

Ce inseamna credit ing digi? Cum se vor plăti abonamentele şi telefoanele in rate?
Dacă vreau să cumpar 2 telefoane in rate la abonament se poate? Sau trebuie să iau doar unul?

Funda

2 răspunsuri:
| Viorel_Andrei_1991 a răspuns:

In momentul de fata Digi incearca a cumpere de pe piata inclusiv ENEL, dupa cate se vede au luat ING-ul. Deci oarecum mergi la ei la caserie si platesti. dar nu iti recomand sunt smecheri. Ai grija. Cat despre telefoane daca vrei sa iei doua sigurat trebuie sa dai un avans

| mtw123 explică (pentru Viorel_Andrei_1991):

Smecheri in ce sens?