| ulquiorraOrochimaru a întrebat:

deci daca imi fac cont pe Netflix cu cardul lu fratimiu doar pentru trialu de o luna si dupa dau cancel la subscription poate sa isi dea seama ca i-am folosit cardul?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa-i ia un cent, ca sa verifice cardul, si i-l da inapoi. Dar nu mai sunt sigur daca la paypal era, sau la Netflix.
Oricum, daca n-are internet banking, n-are cum sa afle.
Dar mi se pare aiurea sa faci asta. Adica e cardul lui, Poate peste 5 luni vrea si el sa-si faca Netflix cu trial, si o sa ii dea 2-3 zile, apoi o sa ii ia banii din prima luna direct.
Urat.

| Andreeush a răspuns:

Urât din partea ta dacă vrei să faci așa ceva.

| Adry05 a răspuns:

Nu cred, doar daca nu ii da vreo notificare pe mail sau ceva ca i-a fost folosit cardul, dar bani nu-i sunt luati daca anulezi la timp/