| anonim_4396 a întrebat:

Astăzi mi-am făcut cont de Netflix de pa cardul surorii mele(regret asta) și vreau să mă deconectez de pe el.La Account nu îmi apare butonul de cancel membership.Help me plz!

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Https://www.netflix.com/YourAccount

chiar la sectiune youraccount ai un mare mare buton de cancel.

| CosminTT1235342 a răspuns (pentru suntserios):

M-am deconectat din magazin play.Am șters și cardul, dar inca pot să mă uit pe Netflix.Cum?

| suntserios a răspuns (pentru CosminTT1235342):

Nu vad legatura cu magazinul play.
faptul ca ti ai sters cardul nu inseamna ca trebuie sa ti se inchida abonamentul. Abonamentul se inchide la sfarsitul perioadei pe care ai platit sau la sfarsitul primei luni care e gratis

| CosminTT1235342 a răspuns (pentru suntserios):

Deci eu nu trebuie să plătesc nimic, nu?

| Violleta2022 a răspuns (pentru CosminTT1235342):

Acum nu mai platesti nimic, dar ei au deja numaruld e card cu toate datele si cred ca au luat deja prima plata.

| CosminTT1235342 a răspuns (pentru Violleta2022):

Pe Magazin play îmi spune Cancels on 23.04. 2018

| suntserios a răspuns (pentru CosminTT1235342):

Asta nu stiu, pentru ca infromatiile pe care le dai tu sunt extrem de confuze. Nu inteleg daca ai inchis contul sau nu, nu inteleg ce levgatura ai vazut cu google play... pe scurt nu am inteles nimic din ce ai facut tu acolo. Eu doar ti am zis cum functioneaza

| CosminTT1235342 a răspuns (pentru suntserios):

Am intrat aici play.google.com/store/account,am dat pe Subscriptions apoi pe cancel la contul de Netflix. Apoi am intrat play.google.com/store/account(tot aici )și am dat pe Payment methods și am șters cardul.Asta este tot ce am făcut.

| suntserios a răspuns (pentru CosminTT1235342):

Eu cred in continuare ca tu confunzi aplicatia de Netflix de pe google play cu abonamentul la Netflix pentru ca nu pot sa inteleg ce treaba are cardul introdus pe google play cu abonamentul la Netflix... si in continuare nu pot sa iti raspund la intrebare pentru ca detaliile date de tine sunt confuze

| CosminTT1235342 a răspuns (pentru suntserios):

Ce detalii mai dorești?