| Draquila a întrebat:

Din curiozitate. Cam ce țigări fumați? Eu fumez Pall Mall Negru. Îmi recomandați ceva mai bun? :] P.S. : Vă rog, fără delea cu "lasă-te cât mai poți". Ce părere aveți de Dunhill Albastru și Sobranie?

11 răspunsuri:
| ElectronicSound a răspuns:

Kent eu zic cas bune.

| mona a răspuns:

Kent 8, decat ce ai enumerat acolo mai bine ramai la actualele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebare daca imi permiti: de ce fumezi?

| M4SOnIC a răspuns:

Ba` eu fumez Kent 4. acum depinde

| RockNbeer a răspuns:

Imi plac si Pall Mall negru...la naiba, imi plac toate tigarile atata timp cat nu am bani sa imi cumpar ce-mi place laughing.
De obicei prefer Marlboro rosu.

| thegatekeeper a răspuns:

Eu fumez Dunhill, insa doar negru. Si albastru mi se pare acceptabil, insa nu prea e pe gustul meu. In afara de Dunhill, mi se par ok Marlboro rosu, Lucky Strike si Pall Mall negru. Oricum, fumez doar ocazional si nu am incercat prea multe tigari.

| MeddyMaddy a răspuns:

Eu una nu fumez, dar prietenii mei da, poti incerca click-urile ei sunt inebuniti dupa ele

| Iubibilăă a răspuns:

Nu fumez, spuneti stop drogurilor.
Sa aveti un stil de viata sanatos si o zi placuta.

| PattyxPaty a răspuns (pentru Iubibilăă):

Epic straight face

| PattyxPaty a răspuns (pentru Iubibilăă):

Incearca Marlboro cu mentawinking si inca ceva, de curiozitate, cati ani ai? happy

| PattyxPaty a răspuns:

Incearca Marlboro cu menta si inca ceva, de curiozitate, cati ani ai?