| fumsipraf a întrebat:

Ce parere aveti despre kent 8 dunhill negru si pall mall negru? Dintre ultimele doua care vi se par mai tari? Voi ce tigari fumati? In cat timp devii dependent? Eu fumez de vreo 6-7 luni si inca ma pot lasa daca vreau

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Kent-ul nu mi-a placut niciodata, in schimb prefer Dunhill albastru sau negru si Pall Mall, la fel. Mai tari mi se par Pall Mall negru. Pe langa astea, imi plac si Marlboro rosu. Fumez destul de rar, de vreo 2 ani, am avut perioade in care fumam mai des, dar nu inteleg toata treaba cu dependenta. Imi e tot una daca fumez sau nu sau daca trec doua luni fara sa fac asta. Cred ca e vorba doar de o dependenta psihica.

| kzd a răspuns:

Sincer acum daca vrei sa nu iti distrugi planii nu incerca sa fumezi ceva cat mai tare. daca tot iti place sa fumezi ( nu sunt pentru fumat - distruge sanatatea ) incearca ceva cat mai slab ca slimurile. pace!

| Kazumi a răspuns:

Eu nu pot sa inteleg de ce fumati...fiindca e cool? fiindca asta fac si prietenii vostrii? TE DISTRUGI! Si vei distruge si viitorul copilului tau cand vei avea unul.Ce d-zeu numai fuma toata lumea incearca sa se lase iar tu vrei sa fii dependentza? E o prostie dar ma rog e viata ta eu ti-am dat un sfat.