| Alecsandraa29 a întrebat:

Imi doresc foarte mult un animal de companie si nu stiu ce sa fac ca sa imi pot vonvinge parintii. ma puteti ajuta? funda big grin

Răspuns Câştigător
| WyvernSky a răspuns:

N general,e cam greu sa iti convingi parintii,avand in vedere ca ei nu prea sunt de acord cu nimic.
Trebuie sa le arati ca esti o fata responsabila si ca nu-ti doresti un animal foarte mare, care este greu ne injrigit.
Hamsterul, este un animal mic si dragut.Ce parere ai?
http://www.descopera.net/animale_hamsterul.html
Bafta

1 răspuns:
| justagirl21 a răspuns:

Trebuie sa te convingi pe tine in primul rand ca chiar poti avea grija de un animal inainte sai convingi pe parintii tai. daca te vor vedea responsabila iti vor da voie cu un animal de companie