| gabitu25 a întrebat:

..imi puteti spune daca exista vampiri? pentru ca sunt foarte tari. iar unii imi spun exista alti ca nu existabig grin... funda pentru un raspuns.

Răspuns Câştigător
| AnaMaria1453 a răspuns:

In generatia asta, vampirii sunt un mit; ceea ce exista cu adevarat este liliacul-vampir( de aici se trage si mitul vampirilor) daca vrei cauta acest animal pe internet si ai sa vezi ca am dreptate; dar in secolele trecute, oamenii credeau in vampiri si strigoi; am fost la castelul bran si era acolo o camera cu niste planse foarte mari pe care scriau despre legendele cu strigoi si vampiri; funda?big grin

10 răspunsuri:
| chrys13 a răspuns:

Din pacate sau spre bucuria noastra vampirii nu exista,sunt doar mituri care spun despre niste creaturi care sug sangele si sunt nemuritori,insa nu exista.
Dar am auzit ca ar exista oameni care sufera de o boala, si sunt obsedati de bautul sangelui, insa nemuritorii nu sunt...so is a story happy [P.S. si mie imi plac vampiriilaughing]

| AdelleG a răspuns:

Scuze ca te dezamagesc dar nu exista. sad laughing`!

| giulia890 a răspuns:

Ai vazut tu vampiri pe strada? sau lume care se plange ca a fost muscata de vampiri? big grin

| RaLuK05 a răspuns:

Draga nu conteaza ce cred altii conteaza ce crezi tu.Deci daca tu crezi ca vampirii exista atunci pastreaza-ti aceasta parere nu conteaza daca unul zice ca e o prostie sau altu ca nu exista. Ceea ce conteaza este parerea tahappy.Eu una chiar cred ca exista. Sper ca te-am ajutathappy.

| CrAly7 a răspuns:

Dadevil eu tin unu in dulap devil... ma mai joc cu el seara.happy

| gabitu25 explică:

Raluk 05 si tu ai funda...
imi pare rau ca nu pot sa iti dau si tiebig grincryingpentru ai un raspuns fb

| George_Sandu_Bolcos_1996 a răspuns:

Omule vampirii exista vampiri astia vb dodii si chiar am dovezi maiii.de exemplu in Venetia a fost descoperit mormantul unui vampir ~~femeie~~ care a fost ucisa cu o caramida in gura sa nu mai poata bea sangele mortilor si al celor vii pe bune

| SmarandaBolea a răspuns:

Exista si lumea poate nu s-a jeluit ca au gost atacati, insa o gramada de oameni mor, insa lumea nu stie de ce! Si mai am un secret, insa nu il pot spune, daca vreti sa vi-l spun smarabolea@gmail.com

| gabitu25 explică:

Nu merge idul
smaranda bolea

| iloveu4ever a răspuns:

Mi-ar placea sa existe dar...