| bogdan_4893 a întrebat:

mi-a trimis un baiat de afara bani prin intermediul paypal da acum nu stiu cum sa verific daca mi-a venit care stiti pls?

1 răspuns:
| Ploiesti_9161 a răspuns:

Pentru a putea verifica daca ai primit bani pe Paypal trebuie sa te loghezi, iar daca nu ai un cont iti poti crea unul (cu mail-ul care i l-ai dat baiatului ce trebuia sa-ti trimita bani), iar banii vor fi in cont.

Adresa web de Paypal: www.paypal.com Trebuie sa stii pe ce adresa de mail ti-a trimis banii si sa-ti faci cont de Paypal cu acea adresa de mail.