| Idkedhensu a întrebat:

Buna, deci am o problema cu aplicatia paypal, deci mai pe scurt trebuia sa-mi intre niste bani dintr-o aplicatie doar ca sunt dolari, in fine nu are importanta ca sunt dolari sau nu, problema este ca imi arata ca trebuie sa confirm ca sunt proprietarul cardului si a bancii bcr, cand dau la my wallet imi apare,, confirm bank si confirm card" si cand dau la confirm bank imi zice sa incerc peste cateva zile ca am incercat de prea multe ori. Imi zicea sa-mi verific contul bancar ca mi-au trimis un cod doar ca nu am primit nimic nici pe email, nici pe numar si cand incerc sa-mi verific cardul imi zice sa pun cele 4 cifre de pe card doar, nu imi da eroare si nu stiu efectiv ce se intampla, va rog ajutati-maaaaaaaa (DAU FUNDA)

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Codul e din o tranzactie pe care ar trebui sa o vezi in aplicatie