| Username7388383839 a întrebat:

Tot îmi doresc barba de un an.Dar am par vizibil dor pe la perciuni și mustață. Cand vine vorba de obraji se vad fire negre doar dacă pun blițul de la telefon și se vad fire negre fără sa pun blițul pe obraji, cioc și sub bărbie.Dar nu se vede cum e la mustață și perciuni(pe obraji zic), de ce e asa? Menționez ca împlinesc în iulie 16 ani!

1 răspuns:
| CdeMetal a răspuns:

Daca tot spamezi intrebarea asta de doua saptamani am sa-ti raspund eu cum:
Implantezi flocii de la pla pe fata.