| BodoBog a întrebat:

Noroc. Fraților știu că e o întrebare stupidă dar am împlinit 17 ani și nu am deloc barbă. Jos sunt bine,la sub brat sunt iarăși bine, numai pe față nu. Am doar mustață și acolo la bărbie/cioc am doar 4 fire negre într-o parte în loc să am în toată partea. Pe lateral nici nu mai spun pentru că am numai puf care se vede cu lupa, iar la blițul telefonului se vede negru și mic. Ce aș putea face? Un sfat două vă rog mult. Mersi!

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Nu-ti dori sa-ti creasca parul... Nicaieri. Crede-ma, e doar o munca in plus care dupa ce devine rutina nu-ti mai vine sa o faci. Si nu toti ne dezvoltam la fel si la fel de repede. Poate o sa-ti creasca mai tarziu, poate deloc. Oricum nu prea ai cum sa o faci sa creasca mai repede. Exista tratamente hormonale cu efecte adverse ca asta, dar nu strict pentru cresterea parului si e complet contraindicat sa iei asa ceva. Poti incerca cu ulei de argan sau ricin dar nu e nimic sigur.

3 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Stai calm. Nu creste asta e. Eu am 19 jumate si abia creste ciocu si in rest nema.

| BodoBog explică (pentru Zaygon):

Pfoaoleu,te cred. Cresc 5 fire intr-un loc și in partea stanga de exemplu nu am nimic. E aiurea să ai doar 5 fire la cioc și să crească foarte repede.

| cristian82 a răspuns:

Nu-ti face probleme. Ai doar 17 ani. Bucura-te de ce ai happy