| intrebcenustiu a întrebat:

Ce solutii pentru cresterea barbii folositi? Mustata si cioc am destul de ok, sunt multumit, dar barba pe obraji nu am. Doar cateva fire acolo la perciuni. As vrea sa comenteze doar cei care au folosit ceva si a dat rezultate. Multumesc. (am aproape 24 de ani, iar cand ii vad pe unii de 16-17 ani cu barba ma simt complexat laughing )

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te referi la barba de jos? Ca altfel nu vad legatura cu aceasta categorie la care ai postat intrebarea.

| darrio2007 a răspuns:

Eu la vremea respectiva foloseam răbdarea. Si a dat roade.

| Violleta2022 a răspuns:

Barba si parul de pe fata, cap si corp cresc HORMONAL, in functie de mostenirea genetica de la parintii tai, dar si de evolutia hormonala a propriului corp.
In acest caz, nu exista o regula generala pentru toti barbatii sa aveti par pe fata, de acelasi volum sau pana la o anumita vasrata, fiindca hormonal, coprul tau este diferit de al altora.
Cremele si tratamentele de care pomenesti, nu exista in realitate, desii se vand (pe bani multi) tot felul de prostioare pentru oamenii naivi, care cred in miracole, dar nu te astepta ca in realitate, sa se intample ceva.
Ca femeie, cred ca arati mai bine fara barba si daca esti un barbat ingrijit care se barbiereste zilnic, atunci poti fii chiar atragator.

| OldSoul a răspuns:

Am vazut multe persoane ca folosesc Minoxidil pentru cresterea barbii, poti incerca si tu, cred ca va avea succes.

| LostForForever a răspuns:

Nu am folosit in viața mea nici soluție ca să-mi crească barba a crezut singur natural de la sine fără sa fac eu ceva Lasă-l sati crescânda natural

| Cosmin89321 a răspuns:

Vezi ca sunt kit uri, unele au un fel de rola cu ace mici care iti deschide pielea cumva, alea sunt cele care functioneaza de obicei

| 69GRIMMJOW69 a răspuns:

Lasă ca o să îți crească :v
Aia de îi vezi tu pe la 16 ani cu barba aia au testosteron mai ridicat decât tine
Și probabil și-au dat forma la barba mereu. Du-te la un salon