| FeeliNg a întrebat:

vreau sa fac muschi pana in vara... am ceva pe mine ca am facut 4 luni sala. nu se cunoaste cine stie ce, dar vreau sa fac "exercitii de casa" deci fac asa zilnic : 100 flotari serii cate 20 (corecte), 400 abdomene serii cate 100, extensii 200 serii cate 50, tractiuni 20 2 serii de cate 10, alergare 5k in fiecare seara... pot oare?
Dau FunDa :d
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Neymar10 a răspuns:

Frate acum depinde si cati ani ai si ce inaltime aiwinking daca nu ai peste 14 ani si 1.65 te sfatuiesc sa nu faci forta sa nu ramai mic
Si da sunt bune exercitile dar e e foarte greu si iti ia si foarte mult sa le termini, parerea mea e ca nu ai putea incepe si tu incet incet porneste de la 50 flotari odata si tot cresti si faci pana poti seara urmatoare mai ridici din seriiwinking

1 răspuns:
| FeeliNg explică:

Am uitat sa precizez ca am doar o gantera si fac cu ea cate 15 ridicari cu fiecare mana