| losseru a întrebat:

Vreau sa ma apuc sa scriu o carte pe care bineinteles sa o public mai tarziu dar nu stiu pe ce as putea sa o scriu prima data. vreau sa am un exemplar de colectie scris de mana.ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
| GYGYLATINO a răspuns:

Daca ai imprimanta scriu pe calculator si cand e te duci la o editura se uita pe foile si daca le place subiectu adica despe ce e vorba iti va spune direct eu fac niste poezi compuse pe caiet dar sa mi fac o carte ma cam duce la 10 miloane sa o public

| losseru explică (pentru GYGYLATINO):

Vreau sa am un exemplar al meu.si cand va fi sa o public o sa dau si acele 10 milioane daca e cazul.deocamdata sunt mic(15 ani), dar cand voi creste o sa o public sigur.pana atunci vreau sa o am scrisa pe ceva care e mai rezistent decat un caiet.

| GYGYLATINO a răspuns (pentru losseru):

Scrie pe calculator exemplarul tau si cand e incearca sal tragi pe un cd blank nu stiu daca merge dar pe calculator sigur vei putea sa ti-l faci intr-un fisier word sau test documents bafta