| AxyTM a întrebat:

am o intrebare interesanta. Mie imi place sa scriu, asa ca am scris o carte. Vreau sa o public dar nu stiu cum. Specific ca particip si la cenaclul literar.
Pareri?

Răspuns Câştigător
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Acest cenaclu, ce participani mai de seama are? Ai putea sa le ceri sfatul. Daca ai facut deja acest lucru si nu a dat rezultate, contacteaza reprezentantii unei edituri, diferiti profesori de la liceele si facultatile dein orasul tau care au publicat la randul lor o carte, in fine, acest gen de persoane care poseda mijloacele pentru a te ajuta in cazul in care materialul pe care il prezinti este de calitate.

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Trebuie să vorbeşti cu o editură, dar să ai şi câteva milioane bune pregătite, că nici o editură nu publică gratis.
Să nu te aştepţi la profit...sunt slabe şanse să-ţi iasă vreun ban din asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relatii la o editura happy