| Alin4uuu a întrebat:

Salutare TPU ce poate sa aiba un pc care se misca sacadat, tin sa mentionez ca inainte functiona totul bine dar acum dupa ce i-am schimbat placa video si i-am pus niste pasta termoconductoare se misca dupa cum vam zis sacadat.in jocul nfsmw merge perfect deci nu stiu ce poate sa aiba (placa video pe care o avea era una nVIDIA fx 5200 si acum i-am pus una ati radeon 9600 128 pe 128 biti, habar n-am ce poate sa aiba

1 răspuns:
| ReSp3c7 a răspuns:

Eu cred ca virusii sunt de vina. daca spui ca totul e in regula. mai scaneazal.