| Only2Kill a întrebat:

Daca fac sex anal cu o fata e posibil ca in timp ce face baie apa sa se amestece cu sperma din anus si sa curba spre vagin iar aceasta sa ramana insarcinata? Daca fac anal si nu-mi dau drumul in ea mai exista vreun pic de risc?

4 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Daca nu itoi da drumu nu exista risc dar asta depinde de tine daca te poti retrage la timp si mai bine nu risca cu prima varianta

| leonardo a răspuns:

Chiar n-ai nici o carte de anatomie prin casa? Sau urmeaza sa intrebi pe TPU ce e aia anatomie?

| strongliviu a răspuns:

Nu

| FashionDiva a răspuns:

Da, normal ca exista... ideea e sa nu iti dai drumul deloc, tine in tine pana ajungi acasa si asa elimini de tot riscul unei sarcini. Dar ai grija si acasa sa nu iti dai drumul pe tine iar a doua zi cand te vezi cu fata sa existe riscul sa bata vantul si sa duca spermatozoizii in jucaria ei.