| DariusBoldici24 a întrebat:

Acum cateva zile am vorbit cu o fata pe Facebook, sa ne intalnim. Am fost ieri cu ea in oras, si nu stiu cum am facut si ne am sarutat. Dupa am fost intr-o baie publica, si am inceput sa facem sex. I-am introdus penisul in anus, nu in vagin. Exista riscuri sa ramana insarcinata? Dar sa iau eu vreo boala cu transmitere sexuala? Dau funda

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa ramana ea insarcinata nu sunt sanse deloc, dar sa iei boli cu transmitere sexuala, sunt sanse 100%, daca ea le are, inseamna ca ti le-a si dat.

| corbulalbrosu a răspuns:

La prima intrebare raspunsul este un categoric NU
La a doua intrebare raspunsul este un posibil insa putin probabil DA
Contactele sexuale ocazionale se practica doar cu prezervativ.
SanatatE!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sa ramana insarcinata nu, sa fi luat o boala cu transmisie sexuala, da. O fata care acepta sex la prima intalnire, dupa o cunoastere online de cateva zile, poti fi sigur ca vroia doar sex, deoarece este dornica de penis ca mielul de țâța oii. Cati nu si-or ma fi ostoit dorintele sexuale in anusul acelei "fete".

| DariusBoldici24 explică (pentru CodrutElian1990):

Fata era virgina, a fost prima ei experienta sexuala

| DariusBoldici24 explică (pentru CodrutElian1990):

A fost prima ei experienta sexuala

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru DariusBoldici24):

Nu pot sa te contrazic. Atunci nu poti lua BTS decat ceva minor cum este candidoza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum să rămână însărcinată.

| gheorghe699 a răspuns:

Este strict problema ta, ce crezi, dar; o fata virgina, nu face sex anal din prima, insarcinata exclus sa ramana,.dar sanse 100% l % sa te alegi cu o boala cu transmitere sexuala.

| 90210 a răspuns:

Fata virgina si se *** din prima in baie anal? Cred ca esti prea naiv sa o crezi ca era virgina laughing)

| MelissaAdela a răspuns:

Mama ce filme iti dai baiatu meu
Analul nu se face asa cu una cu doua. Fata are nevoie de o anumita pregatire, inclusiv de clisma ca altfel dai de caca si nu cred ca vrei sa mirosi o saptamana
In plus, gaura respectiva nu este pentru asa ceva. Ii poti face fisuri anale. Cu alte cuvinte eu iti propun sa cobori cu picioarele pe pamant si sa nu o mai arzi prost cu scenarii de genu.

| Alinaa2928 a răspuns:

Nu poate rămâne însărcinată dacă sperma nu a ajuns în vagin, iar dacă fata era virgină și nu mai făcuse asta niciodată nu ai de unde să iei boli(doar dacă are ea vreo boală, gen: HIV/SIDA).