| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu următoarea întrebare:
Am. facut sex anal neprotejat cu prietena mea, ea este virgina.
Dacă nu mi am dat drumul in ea si am ejaculat la baie, e posibil sa ramana însărcinată?
Luna asta nu i-a venit menstruatia

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si ce sa nască, mă, daca ai facut sex anal? Un rahat?
Of iar s-a rasturnat caruta aia!

| Violleta2022 a răspuns:

Ea a fost virgina doar pana ati facut sexul anal, ca virginitatea a zburat odata cu deflorarea /penetrarea si ruperea anusului!
La sexul oral si anal nu se poate ramane inarcinata, sarcina producandu-se numai in vagin!

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Alo, de cand se duce virginitatea unei fete daca face sex anal? Ma uimesti!

| Violleta2022 a răspuns (pentru darrio2007):

Ma sochezi frate, ce dumenzeu?
Faci confuzie intre virginitate si deflorare?
Citeste despre conceptul de "virginitate" si nu-l confunda cu deflorarea vaginala (ruperea himenului) sau cea anala.
Indiferent ca practici toate tiupurile de sex, sau doar unul din ele, putand fii cel anal s au oral, tot nu te mai poti numii virgina.
Virginitatea este legata de puritatea trupeasca... citeste pe internet, ca-i excplicata pe-ndelete.

| darrio2007 a răspuns (pentru darrio2007):

Acest comentariu era pentru AnaMaria care si-a sters raspunsul stupid.

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Aici vorbim de virginitatea fizica nu de cea spirituala sau cum vrei sa-i mai spui tu.

| Violleta2022 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu am sters nici un comentariu, uita-te mai bine, ca este chiar acolo, la locul lui happy
Da-i un refresh la forum!

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Imi aparuse comentariul tau dupa ce l-am scris eu pe ultimul. Am vrut sa-l sterg dar nu primeam emailul de confirmare.

| Catrice a răspuns:

În aceasta lume plina de mistere, orice este posibil. laughing

| Andreeush a răspuns:

Cum să rămână însărcinată după o partidă de sex anal?

| sofisis a răspuns:

Virgina nu mai e prietena ta sub nici o forma. Gravida, nici asta.

| ywar a răspuns:

Cred ca baia, cada de baie, mai precis - sigur e in noua luni.

| Adrian1990 a răspuns (pentru ywar):

Intreb fiindca nu i-a venit ciclul

| ywar a răspuns (pentru Adrian1990):

Din sex anal, femeia nu poate ramane insarcinata. Nici din sex oral. Sex normal si ejaculare in vagin + perioada fertila la ea.
E minim, minimorum.
Nu stiu cum vedeti voi viata, dar imi face impresia ca aveti in cap numai fluturi. Nu aveti responsabilitate, nu aveti nicio apetenta spre a construi ceva durabil. Totul e de suprafata. I-ai rupt gaura prietenei ca sa faceti sex. Punct! Nu stiu daca asta se numeste dragoste. Mi-e teama ca e instinct!

| Crackman a răspuns:

Pai este acelasi efect ca la tine. pune pe unu sa te umezeasca in fund si vezi daca ai ramas insarcinat.

| FAnonima9990 a răspuns:

E o gluma? Nu are cum sa ramana insarcinata decat daca iti dai drumul in vagin

| Fata599 a răspuns:

Bună, șansele de a rămâne gravidă este 0%
Este imposibil să rămână gravidă dacă ai ejaculat în anus sau oral.
Ma uimiți cu întrebările voastre. Serios!