| dienuk a întrebat:

Sambata am excursie la sibiu si nu stiu ce sa`mi pun in bagaj. ma puteti ajuta? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asta e sfatul meu.nu.ti lua nu stiu ce fustite pentru ca icna e frig si os a ingheti pe acololaughing.mai bine sa.ti fie cald decat sa tie sa vada bareta de la sutien(parerea mea).o pijama( cu pantaloi lungi pe preferat) niste bluze.si tricouri daca prognoza zice ca va fi frumos. 1-2 pulovere (depinde si cat stai) sosete, chilotei (ia.ti cu 1 mai mult decat zile in care stai.doar n.ai vra sa ramai fara), si niste hetute eventual si o pereche de papucei. Iar pentru toaleta.pasta de dinti, pewriuta, aoprfumul (sau deodorantul) mservetele umede(nu-s tii niciodata cand ai nevoie si sunt ff folositoare) servetelke uscate, si daca folosesti ceva masti de fata in acz ca folosesti si gel de dus sau sapun. Mancarea separat si ce mai iei tu. poate si niste medicamente. ceva pentru vocasi un paracetamol n.ar strica. (in loc de ceva pentru voma poti lua bomboane mentolate (iti trece 100% raul de masina)pupici:**:*

1 răspuns:
| lylo a răspuns:

Ia-ti o pereche de pantaloni in plus, un hanorac poate o sa fie frig, un prosop, tampoane, o umbrela, pasta si periuta de dinti, ceva de rontait in autokr sau in camera, un parfum, deodorant, pijamale, aparat foto dk ai, un cd cu muzica (poate o sa aveti l ce sa asc). Funda?