| iuana_8744 a întrebat:

Trebuie sa plec la mare. Mai sunt cateva zile si nu stiu ce sa bag in bagaj. Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

-costumul de baie
-haine
-incaltaminte
-lenjerie
-palarie/ochelari de soare.
-prosop de plaja
-crema de soare
-sampon / gel de dus / pasta si periuta de dinti.
-camera foto +incarcator
-incarcator telefon
-ipod/mp3 + incarcator

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Capul,baga-ti capul happy

| Ionut6999 a răspuns:

Stiu si eu am fost acum trei saptamana. Ma rog, puneti haine de stat in camera la hotel, haine de mers in oras si haine de plaja, niste integrame, un pachet de carti sau un joc sa faci ceva pe drum ca e mult de mers, sa-ti iei si telefonul fireste, si ale chestii simple daca vrei o revista, ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa iti iei costumul de baie,ochelari,palarie,colac in caz ca iti trebuie,lotiune adaptata tenului tau,poti sa iti mai pui niste rochii lejere lungi sau scurte depinde cum preferi,pantaloni scurti in caz ca mai vizitezi ceva,papuci de plaja,prosoape, lotiuni solare, poate si niste medicamente in caz ca te doare capu sper ca te-am ajutat imi dai fundita te rog

| Elly_8521 a răspuns:

Pai.poti sa iti pui cat mai multe rochite usoare de plaja.nistepantaloni scurti si maieuri muulte.si desigur dres de baie si pijama.dar cat mai multe maieuri pentru ca sunt usoare si mai ales daca e cald.si niste sandale dar sa ai si niste papauci care sa ii incalti cand mergi la plaja si cand iesi din apa:d. sper ca team putut ajuta