| anonim_4396 a întrebat:

Plec intr-o excursie de 3 zile la Sibiu si nu stiu ce sa iau cu mine... Daca ma puteti ajuta cu o lista ..Multumessc dau funda!:*

Răspuns Câştigător
| july00 a răspuns:

1.Haine (bluze,bluze de trening,tricouri,pantaloni, colanti, sutiene, chiloti, sosete )si alte haine care mai stii tu ca ai nevoie si vrei sa ti le pui.
2. tampoane,Sapun,deodorant,pasta de dinti,sampon daca e cazul,ceva creme, servetele umede \uscate, perie de par, elastice, agrafe.
3.telefon,aparat de fotografiat,incarcator si la telefon si la aparat, placa, ondulator, daca folosesti, casti.
4.carti de joc, monopoly, foi, ceva pixuri,, si ce alte jocuri ce iti plac,
Si cam atat mi-a venit acum in minte happy. daca imi mai amintesc ceva iti spun! Si sper ca te-am ajutat,! Distractie placuta! Te-am pupat :*

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Doar necesarul...bani,telefonul,lenjerie intima,o pijama, periuta/pasta de dinti, reviste, servetele, apa

| hecamefrommetalland a răspuns:

Incearca sa iei chestii importante cum ar fi periuta de dinti,pasta de dinti,cateva bandaje si alte chestii de prim ajutor(daca cineva se raneste pe strada),telefonul,alte aparate,o sticla cu apa hrana, si ceva ca sa nu va plictisiti, carti, reviste, jocuri etc.

| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Pai...
1 - mancare
2 - telefon
3 - camera foto
4 - haine de schimb ( foarte multe )
5 - energizante
6 - prieteni
Sper ca te-am ajutat. Iti doresc sa te distrezi foarte milt! PAPA!