| Ys a întrebat:

Sambata asta fac o petrecere in pijama cu prietenele mele si ne uitam la filme de groaza ascultam muzica mancam inghetata si vrem sa ne jucam jocuri dar nu pe pc.jocuri cu fetele dar am nevoie de voi sa imi spuneti niste jocuri care ati jucat si voi si sa imi spuneti cum se joaca sa fie o petrecere in pijama misto...

Răspuns Câştigător
| cutie a răspuns:

Puteti sa va puneti cortul in curte si sa stati acolo noaptea sa dormitihappy

62 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea stiu euam 19 ani mai mult eu s pritenele le ne plibam dr am avut si noi o petrcere in pijamale cat de curand neam jucat adevar si provocare si neam btut cu pernele am spart cateva baloane si restul seri neam uitat la filme

| ioana_9179 a răspuns:

Puneti muzica si dansati,jucativa ce e?, luati o revista si vedeti daca sunt baietii daraguti!, rujativa legate la ochi, machiativa, batetiva cu perne, uitati-va la filme de groaza si la sfarsit culcativa o sa vezi ca o sa le placa mult de tot asa ca bafta!