| SupradozaDeViseXD a întrebat:

Imi puteti da niste idei de jocuri pentru petrecere in pijama? Eu ( 14 ani) impreuna cu colega mea de banca (13 ani) si sora ei ( 8 ani) vom face o petrecere in pijama. Eu ma gandeam sa ne uitam la un film de groaza sa ne jucam pe calculator... chesti de genu. Mai spuneti-mi niste activitati. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| federerdinamo a răspuns:

Buna!kiss

1. Cumpara mult pop corn, chipsuri si suc.
2. Un film de groaza sau de comedie ar fi cel mai indicat
3.Bataie cu perne ca intotdeauna
4. Jucati TOPAMAN
5.Stati pe net si ascultati muzica
6.Adevar sau provocare?
7.Bancurile sunt intotdeauna bine venite

Sunt multe dar acestea mi-au venit acum in minte

3 răspunsuri:
| CoCaCoLa a răspuns:

Sa jucati adevar sau provocare sa va aranjati parul sa va faceti manichiura sa va uitati in reviste

| MadalinaDaiana a răspuns:

Buna wave
Sa fiu sincera sunt obisnuita cu petrecerile in pijamawinking
Pai :
Facetiva freze funny sau macheativa intr-un anumit fel si facetiva poze funny happy
Uitativa la niste filme horror sau comedi depnde ce va place
Su daca e vineri seara va puteti uita la wrestling tongue
Intrati pe forum si radetiva de ceilalti laughing Glm laughing
Faceti karaoke...
Cand adoarme una dintre voi puteti sa o faceti cu carioca sau cu pasta de dinti pe fata... ceva nebunesc vedeti voi
Bataie cu perne ...Si cam atat mai vedeti voi ce va mai vine prin mite
Bye Bye PooooP :*

| greenapple a răspuns:

Jucati adevar sau provocare.
Provocari:
Danseaza cu matura,
Fa schimb de bluza cu una dintre ele pana se termina jocul