| Mirabell a întrebat:

Sambata as vrea sa dau o petrecere in pijama dar nu prea stiu cum? Va rog sa-mi dati idei de filme(comedii si de groaza), mancare, jocuri...
Dau fundita.

6 răspunsuri:
| Kira9747 a răspuns:

Pai...filme:Scary Movie(toate partile), Ramona and Beezus, Training Tim, Hostel (I si II), Saw, Texas Chainsaw Massacre, Severance, The Midnight Meat Train,
si mancare:popcorn, pateuri, suc, prajiturele, etc
jocuri:chestii amuzante ca TOMAPAN, spanzuratoarea, twister, etc

sper ca ti-am fost de folos, fundita?

| TeenageGirl a răspuns:

Eu am facut o petrecer de ijama saptamana trecta: filme amurg sytoata seria def ile[3 pana acum]serialele vampire diaries si mai sunt alte filme pe www.cinemagia.ro
mancare cipsuri popcorn cremwusti etc
poti pune pe un covor pufos pe jos carti reviste de moda pune toate trusa de de make up faceti`va unghiile, parul, vb despre baieti filme scoala etc.

jucati`va daca sunteti peste 3 sticluta[adevarat provocare sau procent]

eu iti urez petrecere placuta

| Loly_9853 a răspuns:

Pai, la o petrecere in pijama puteti sa va faceti parul, sa va machiati, tratamente ca la SPA, karaoke, jocuri, manichiura, pedichiura, dans, gatit etc. De mancat va luati niste snacksuri, sandwichuri, pizza, fructe si ce va mai place, va puteti uita la un film(o comedie), povestiti, va bateti cu perne, spuneti povesti de groaza, radeti...mai bine zis: va distrati! happy

| mahoney a răspuns:

Comedii:
Good look chuk
The girl next dor
Love Stinks

Horror:
Drag me to hell
Orphan
The Last House on the Left

Sunt sigur ca o sa-ti placa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wrong turn[horror]
Numere fatale [actiune, mister]
Captivitatea [horror]
Saw [horror]
The Exorcist [filmul horror al secolului]
Avertizarea [horror]
The hils have eyes [horror]
House of wax [horror]
Underworld [actiune, horror, thriller S. f]
Who's the salt? [actiune, thrille]
From Paris with love [iar un film foarte bun si nou aparut] -actiune
Robin Hood [comedie]
Transporter [actiune]
Mr & Mrs Smith [actiune]
Puteti incerca clasica bataie cu perna, vizualizati filme, ascultati muzica, un bol mare cu popcorn, seminte, produce de patiserie, covrigei, sa jucati carti [popa, prostu, macao, toci, poker, tabinet] Distractie placuta!

| AndreeaAmzu a răspuns:

Gasesti aici 90 de jocuri pe care le poti desfasura la petreceri, sunt jocuri pentru toate varstele: https://prietenulmeuvirtual.ro/jocuri-si-activitati-de-zi-aniversara/